Студентські організації

Привіт! Ми – Студентські організації УКУ, і нас важко описати, адже ми дуже несхожі, маємо різну тематику та приваблюємо різних людей. Наразі в УКУ діє 14 студентських організацій  і 6  студентських ініціатив, що урізноманітнюють ваше дозвілля, наукову роботу та соціальне служіння. Гортай далі, ми будемо раді знайомству!

«СО Року» – щорічна премія серед СО за особливі досягнення в студентському житті університету. Церемонія нагородження традиційно відбувається на фестивалі «Базар УКУ». Організації змагаються в таких номінаціях: Відкриття року, Проект року, Інформаційна кампанія року, Приз глядацьких симпатій та головна нагорода – Організація року. 

Оцінюють організації та їхню діяльність журі, до складу якого входять зокрема представники Уряду студентів УКУ, деканату студентського життя, активного студентства та адміністрації університету.

Результати 2021 :

  • Організація року 2021 – СО «ПолітКлуб»
  • Відкриття року 2021 – СО «Гутірка»
  • Проект року 2021 – СО «Відлуння»
  • Інформаційна кампанія року 2021 – СО «Podcatch»
  • Приз глядацьких симпатій 2021 – СО «ПолітКлуб»

Студентське Братство УКУ

Найбільша студентська організація, яка займається організацією соціальних, благодійних та просвітницьких проектів. Студентське братство щороку організовує всеукраїнську акцію Різдво та Великдень Разом, Благодійний аукціон зустрічей, де збираються кошти на організацію табору для дітей-сиріт, також воркшопи від студентів для студентів та ін.

MindOn

Студентська організація, яка щомісяця проводить інтелектуально-розважальні ігри для студентів, викладачів та гостей УКУ. Тури складаються з цікавих запитань різного характеру: наприклад, фото-, відео-, аудіо-тури, питання типу “Що? Де? Коли?”, і навіть тур-сюрприз!

ОССА

Студентська організація, яка популяризує усе, що пов’язане зі спортом. Основною нашою діяльністю є організація спортивних подій в УКУ та заохочення студентів до ведення здорового способу життя.

Podсatch

Батьки і матері перших УКУківських подкастів, медіа-холдинг з історією, характером і гонором. Це команда студентів, котрі почали випускати подкасти ще до того, як це стало мейнстрімом. Podcatch завжди у пошуку натхнення і нових муз, завжди на крок попереду, інколи трохи позаду, але без комплексів.STUD.action
Воркшопи від студентів для студентів.
Простір довіри і ділення
Тобі є що розказати? У нас можна!

Sub Rosa

Наше товариство створене для усіх, хто цікавиться історією, або просто любить весело і корисно проводити час. Ми організовуємо лекції від студентів та запрошених спеціалістів, ігри із історичною «начинкою» та інші ініціативи. Якщо ж вам до вподоби меми про історію та студентів УКУ загалом, а також пізнавальні факти - долучайтеся до наших соцмереж!

Дебатний клуб УКУ

Твоя думка має значення! І ми навчимося її обґрунтовувати разом. Веселі інтелектуальні ігри і цікаві знайомства, поїздки в інші міста, нестандартне мислення, нова спільнота - це все Дебатний клуб УКУ! Чекаємо на тебе!

Кавалєрка

Одна з організацій, яка точно додала яскравих спогадів у студентське життя. Багато драйву та дружня атмосфера вписуються у будь-який формат наших заходів: не важливо чи це гучна студентська вечірка, чи атмосферна ніч в Центрі Шептицького.

UCU Blog

Креативна молода команда успішних відеомейкерів, сценаристів, сммщиків та потенційних режисерів. Якщо ти естет і хочеш викликати емоції візуальною та звуковою складовою світу цього - зетс е плейс фор ю.

ПОЛІТклуб УКУ

ПОЛІТклуб УКУ – це простір для молоді, в якому ви знайдете мотивацію та натхнення. Навіть, якщо ви зовсім нічого не тямите в політиці, обіцяємо – буде цікаво.

Гутірка

Гутірка – це не просто балачки, а натхненні розмови із успішними та цікавими людьми. Запрошуємо Вас до нас на гутірки!

Відлуння

Основними діяльностями нашої команди є залучення та зацікавлення студентів до волонтерства, де б кожен міг розвивати свої соціальні навички, бачити перспективу власного професійного розвитку та стати частиною великої спільноти ініціативних та небайдужих людей

Студентське науково-практичне товариство

Студентське науково-практичне товариство або Товариство психологів або СНПТ - наукові конференції, співробітництво з студентами-психологами інших ВУЗів, просвітницькі лекції, групи психологічної підтримки студентів та багато іншого (і не тільки наукового) можна знайти серед репертуару Товариства. Учасники та члени СНПТ відкриті для допомоги та завжди готові до співпраці.

Шкільний театр УКУ "На симонових стовпах"

Створений злиттям спраги на красу молодих людей, що увійшли у прекрасний вік академічного навчання; усвідомлення важливості театру, як складової університетської парадигми; пошуку правди та її форми висловлювання лідерами, що наважились провадити на цій дорозі.

BeeEco

Земля - наш дім. Ні-ні-ні, це не беззмістовне кліше. Це істина. Про дім потрібно дбати, приводити його у порядок. Думаємо, ви самі розумієте чому. Тож подбаймо разом і про нашу спільну велику зелену та неповторну домівку! Ми - це студентська еко-ініціатива Українського Католицького університету.

Стрітення

Хор "Стрітення" - це творча активна спільнота студентів УКУ, яка поєднує мистецтво, духовність і спілкування. Основне покликання хору - молитовний супровід богослужінь, тож не дивно, що в основі репертуару - давні наспіви візантійської та староукраїнської традиції. Ще одним джерелом, що живить розвиток хору, є народна музика. Окрім репетицій, богослужінь та концертів, хористів об'єднують мандрівки, духовні науки і, звісно ж, дух спільноти УКУ.

Неактивні студентські організації

Краса рятує

Благодійна ініціатива, яка через соціальні проекти допомагає онкохворим людям. Наші цінності: краса, люди, взаємодія.

Клуб Подорожей OPEN

Ми - Клуб подорожей OPEN. Основне завдання нашої СО - показати красу України, тому ми організовуємо унікальні мандрівки найцікавішими місцями для студентів УКУ. Також ми проводимо лекції від найкращих тревел-блогерів та просто досвідчених мандрівників. А ще вчимо корисних навичок на тренінгах ПМД)

Плацкарт

Тижнева програма обміну для українських студентів. Головна мета програми встановити культурну та освітню комунікацію між студентами з різних частин країни

Cyber Security Club

Cyber Security Club - студентська ініціатива любителів кібербезпеки. Це спільнота, де ми ділимось знаннями та досвідом, чи відвідуємо тематичні події: змагання, конференції, як учасники чи волонтери.

Друзі

Ми – студентська організація, яка створена старшокурсниками спеціально для першокурсників. Ми пропонуємо програму менторства для першого курсу, яка допоможе їм в інтеграції в спільноту УКУ.

Світи

Група студентів Українського католицького університету, об’єднаних ідеєю проведення зустрічей, тренінгів та майстер-класів задля налагодження контакту між людьми з особливими потребами та студентством.

Якщо маєте будь-які питання чи бажаєте співпрацювати, звертайтесь до Координаторки СО:

Оля Пилипців
pylyptsiv@ucu.edu.ua

Якщо маєш класну ідею, проте для реалізації не вистачає коштів, використай можливість:

ЗВІТ ПРОЄКТІВ